loader

Sözleşme, İptal ve İade Koşulları

 1. Aldığınız her ürün ve hizmet, Can Eğitim, Yayıncılık ve Yazılım ŞTİ. garantisi altındadır.
 2. Satın almış olduğunuz Online Eğitim Paketi satıcı firma tarafından eğitimlerin başlatıldığı tarih itibariyle, iptal veya iade edilemez, devredilemez veya herhangi başka bir eğitim paketi ile değiştirilemez.
 3. Eğitim programının satıcı firma tarafından ilan edilen başlangıç tarihinden önce olmak kaydı ile satın alındığı tarih itibariyle yedi (7) günlük süre içerisinde iptali alıcı veya satıcı tarafından iptal edilebilir. Alıcı tarafından Müşteri Hizmetlerine yapılacak iptal talepleri veya yazılı iptal dilekçesi sonrası satıcının eğitim paketini iptal etmesi halinde toplam satış ücretinin %10’luk kısmı alıcıdan tahsil edilir.
 4. Eğitim Satış faturanız kayıt işlemi sırasında beyan ettiğiniz adrese kargo yoluyla ulaştırılır veya alıcı tarafından şirket merkezinden teslim alınır.
 5. Kredi kartı yoluyla müşteri hizmetlerinden mail order yoluyla otomatik ödeme yoluyla gerçekleştirilen aylık ödeme hizmetlerinde ödemenin aynı ay içerisinde tahsil edilememesi durumunda hizmet alan alıcının kaydı iptal edilir ve tüm ödeme kendisinden tahsil edilir.
 6. Kayıt işlemleri Online eğitim paketlerinin süresince taahhütle gerçekleştirilir. Aksi işlemler durumunda hizmet alan alıcının kampanya indirimi iptal edilir.
 7. Online eğitim hizmetlerini kayıt işlemi yapılan alıcıdan farklı bir alıcı veya birden fazla alıcının veya şahıs tarafından kullanımının teknik tespiti halinde tüm eğitim hizmeti durdurulur. Herhangi bir ödeme iptali veya iade gerçekleştirilmediği gibi tüm ödeme alıcıdan tahsil edilir.
 8. Müşterinin hakkı olmayan promosyon sonucu alacağı haksız indirimler tespit edilirse hizmet, ücret iadesiz iptal edilir.
 9. Satıcı online eğitimlerde kullanılacak kitap, döküman, materyal vs. gibi alanları karşılamaz. Kullanılacak tüm kitap, döküman, materyal vs. alıcı tarafından şirket merkezinden veya herhangi bir tedarik noktasından temin eder.
 10. Havale iadeleri 7 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” bildirimi müşteri hizmetleri veya sms yoluyla size bildirildikten sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 11. Kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel reklam, duyuru, bilgiledirme, anket, rezervasyon ayrıcalığı ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına, aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız. Ayrıca kurum reklam ve duyuru faaliyetleri dahilinde öğrenci ve veliler ile ilgili görsel ve işitsel tüm kaynakları kullanma hakkına sahiptir.
 12. İş bu sözleşme ile alıcı ile satıcı arasında düzenlenmiştir. Bu satış işlemi sonrası gerek banka, gerekse ödeme alan gerçek/tüzel kişiye karşı hiçbir itiraz ve dava hakkı bulunmadığını gayri kabili rücu olarak kabul ve taahhüt eder.
 13. İş bu sözleşme 13 maddeden oluşmakta ve kayıt işlemi gerçekleştirildiği anda taraflarca onaylanmış kabul edilmektedir.
Call Now Button